Stałe zniżki w punktach usługowych i sklepach, specjalne akcje promocyjne, ekskluzywna karta kredytowa i towarzyszący jej rozbudowany pakiet ubezpieczeń to główne zalety programu Class&Club stworzonego przez Rafeisen Bank Polska i jego partnerów: AlmiDecor, Cinema City, coffeeheaven, Falkensteiner Hotels and Residences, Royal Collection.

Inauguracji programu towarzyszy loteria z cennymi nagrodami – do wygrania m.in. samochody audi Q5.
 
Rafeisen Bank Polska wprowadził na początku sierpnia wyjątkowy na polskim rynku program partnerski Class&Club skierowany do klientów indywidualnych, przedstawicieli klasy średniej, którzy w swoim życiu postawili na jakość i styl. Dostęp do uczestnictwa w programie otwiera ekskluzywna karta kredytowa MasterCard World Class&Club, oferująca wyjątkowe warunki. Daje ona prawo do korzystania z 10% zniżek w sklepach i punktach usługowych każdego z partnerów programu. Jej posiadacze będą regularnie otrzymywać propozycje udziału w specjalnych ofertach i akcjach promocyjnych.  

Partnerzy Programu to:

- AlmiDecor – salony z artykułami wyposażenia wnętrz,
- Cinema City – największa w kraju sieć kin wielosalowych,
- coffeeheaven – kawiarnie w całej Polsce,
- Falkensteiner Hotels and Residences – sieć obiektów wypoczynkowych w Austrii, Czechach, Chorwacji, Słowacji i Włoszech,
- Royal Collection – sklepy z ekskluzywną odzieżą,

oraz Rafeisen Bank Polska, który jest emitentem karty kredytowej Class&Club.  

„Karta Class&Club nie jest typową kartą kredytową. Na jej awersie nie umieszczono logotypu Banku, gdyż ma ona być swego rodzaju kluczem do ekskluzywnej oferty produktów i usług naszych partnerów, których grupa będzie się stopniowo poszerzać. Posiadacze karty będą mieli możliwość skorzystania ze zniżek i dostępnych tylko dla nich atrakcyjnych ofert tam, gdzie często bywają, czyli w kawiarni, kinie, salonie z odzieżą czy z wyposażeniem wnętrz. Docelowo program będzie obejmował partnerów obecnych we wszystkich sferach życia polskiej klasy średniej, osób, które cenią sobie w życiu wysoką jakość” – powiedział Marek Patuła, Członek Zarządu Rafeisen Bank Polska.

Karta Class&Club będzie dostępna dla osób, których miesięczny dochód netto wynosi co najmniej 3000 zł. Na początku jej posiadacze będą mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania kredytu: 4,99% (w skali roku przez 3 miesiące lub 8,99% przez 6 miesięcy. Standardowe oprocentowanie wynosi 17,99%. Klienci aktywnie korzystający z karty będą zwolnieni z opłat za jej wydanie i używanie (która wg tabeli wynosi 250 zł, jeśli średniomiesięczne obroty w ciągu 12 miesięcy wyniosą 2500 zł lub jeśli w ciągu 3 miesięcy od wydania karty zostaną dokonane 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 30 zł. Karta główna umożliwia otrzymanie do sześciu kart dodatkowych – w pierwszym okresie bez opłat. Okres bezodsetkowy to aż 58 dni.  

Bezpłatny pakiet ubezpieczeń Class&Comfort dołączany do karty i oferowanych we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym UNIQA znacznie przewyższa standardową ochronę, i jest polecany zwłaszcza osobom wyjeżdżającym za granicę. Znajdziemy w nim m.in. ubezpieczenie w podróży zagranicznej, Home Assistance oraz Concierge. Opcjonalny pakiet Class&Care zawiera dodatkowo m.in. ubezpieczenie spłaty zadłużenia i ochronę dokonywanych transakcji.  

Dla posiadaczy karty Class&Club został stworzony także Program Przywilejów Class&More, który skupia wybrane marki w takich kategoriach, jak: hotele, podróże, restauracje, wino.

Częste korzystanie z karty MasterCard World Class&Club zwiększa szanse na zdobycie nagród w specjalnej loterii. Do wygrania są  cztery samochody audi Q5, wyjazdy do hoteli Falkensteiner w Austrii oraz vouchery do zrealizowania u partnerów programu Class&Club. Jedna transakcja to jeden los w loterii. Szczegółowe informacje na temat loterii oraz całego programu dostępne są na stronie www.classandclub.pl.

Pożyczka gotówkowa

Similar Posts:

Popularity: 1% web directory software